Drodzy Państw chciałem Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia na Święta Wielkiej Nocy - zaczął Rafał Trzaskowski.

Reklama

Trzaskowski składa życzenia na Wielkanoc

Przede wszystkim dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze. Jak najwięcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. No i rewelacyjnego Dyngusa - dodał. Nagle do wypowiedzi prezydenta Warszawy wtrąciła się jego żona Małgorzata Trzaskowska mówiąc "aleś wymyślił".

Na co polityk odparł: A not tak. Sąsiad nam zalał kuchnie parę dni temu. W każdym razie, wszystkiego dobrego - zakończył prezydent stolicy.

Fala komentarzy

Po opublikowaniu życzeń w sieci zawrzało. Wszyscy zwrócili uwagę, że prezydent siedzi przy stole, gdy jego żona gotuje w kuchni. Ten podział ról nie spodobał się internautom. Film zdążył zniknąć też z kanału polityka.

Kontrkandydat w wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy Tobiasz Bocheński też skomentował nagranie. Niektórych rozczaruję, ale nie wrzucę dziś filmiku, ponieważ pomagam żonie w kuchni 😉 samo się nie ugotuje i nie pozmywa - napisał.

"Będzie pokuta"

W biegu - i tym kampanijnym, i przedświątecznych przygotowań - czasami popełnia się błędy. Jest błąd, będzie pokuta. O jednym zapewniam - na pewno przez całe Święta nie będę siedział rozparty za stołem. I najważniejsze - Wesołych Świąt! Dla wszystkich :) - napisał po krytyce spotu polityk.