Dziennik Gazeta Prawana logo

Stanisław Karczewski zakażony koronawirusem [WIDEO]

13 listopada 2020, 11:53
Senator PiS Stanisław Karczewski potwierdził, że jest zakażony koronawirusem.

Karczewski opublikował na Twitterze post - jak sam napisał - "prosto z covidowego łóżka". Ocenił w nim, że COVID-19 przebiega "różnorodnie, podstępnie i zaskakująco".

 - napisał były marszałek Senatu, z zawodu lekarz.

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 24 tys. 51 osób. Łącznie wykryto dotąd 665 tys. 547 przypadków zakażenia. Resort przekazał, że ostatniej doby zmarło 419 osób, w sumie zanotowano już 9499 zgonów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj