Dziennik Gazeta Prawana logo

Gowin poparł prof. Wiącka na RPO. Staroń: Mnie namawiał do startu od miesięcy

29 maja 2021, 10:23
"Nie wierzę, że tak się dzieje, dlatego że to właśnie Jarosław Gowin mnie namawiał od wielu miesięcy, żebym startowała jako kandydat Zjednoczonej Prawicy. Dzwonił, mam SMS-y i też rozmawiał z prezesem, jeżeli chodzi o poparcie – powiedziała w TVP  senator Lidia Staroń. 

Wicepremier Jarosław Gowin z Porozumienia poparł kandydata opozycji prof. Marcina Wiącka na Rzecznika Praw Obywatelskich.

Jak sprawę komentuje Lidia Staroń?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło TVP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj