Dziennik Gazeta Prawana logo

Saryusz-Wolski: Coś jest nie tak z niemiecką demokracją. Dobrze, że spadły maski

22 kwietnia 2022, 09:05
"Oburzamy się na Niemców, ale chciałbym dostrzec pozytywny wydźwięk: na szczęście rozstrzygnięcie nie zależy teraz od Berlina" - ocenił w TVP Info europoseł Jacek Saryusz-Wolski, komentując politykę niemieckiego rządu wobec Rosji i Ukrainy. 

W opinii polityka w całym "nieszczęściu" wojny to Polska zaczęła odgrywać kluczową rolę.- dodał.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło TVP Info
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj