Madonna - kobieta o wielkim sercu. Znana piosenkarka dołączyła do grona gwiazd, które pochyliły się nad losem afrykańskich dzieci. Zamierza przekazać 3 miliony dolarów na sieroty w Malawi - państwie w południowej Afryce.
Kolejny milion da na dokument o dzieciach, których rodzice zmarli na AIDS. Za pieniądze, które wysupła Madonna, ma powstać dom opieki dla ponad tysiąca afrykańskich maluchów. "Sama mam dzieci i czuję się za nie odpowiedzialna. Więc dlaczego nie miałabym pomóc innym" - tłumaczy piosenkarka.
Afrykańskimi problemami zajmują się już aktorka Angelina Jolie i Bono, wokalista zespołu U2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|