Dziennik Gazeta Prawana logo

Atak na ambasadę Francji w Bamako

5 stycznia 2011, 21:01
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mężczyzna rzucił "materiał wybuchowy" przed ambasadą Francji w stolicy Mali, Bamako, raniąc dwie osoby - poinformowały malijskie źródła w służbach bezpieczeństwa.

"Pewien mężczyzna rzucił materiał wybuchowy przed ambasadą Francji. Dwóch Malijczyków jest rannych. Mężczyzna został zatrzymany i jest przesłuchiwany" - powiedziało agencji AFP źródło w służbach bezpieczeństwa.

Wokół ambasady podjęto znaczące środki bezpieczeństwa.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj