Dmitrij Miedwiediew na stanowisku osobistego fotografa po raz pierwszy w historii zatrudnił kobietę. Prezydenta fotografować będzie Jekatarina Sztukina, która do tej pory pracowała w jednej z największych rosyjskich gazet, a mianowicie w "Izwiestiach".

Reklama
Media

"Katia jest dobrze znana ze swoich prac reporterskich. A poza tym Kreml nie jest jej obcy, dlatego uważam, że z łatwością odnajdzie się na tym stanowisku i w tej drużynie, która dla nas pracuje" - mówiła w rozmowie z "Komsomolską prawdą" rzeczniczka prasowa prezydenta Natalia Timakowa. "Jesteśmy przekonani, że Katia wprowadzi elementy zdrowej konkurencji w konfrontacji z fotografami mężczyznami, którzy robią dziś zdjęcia głowie państwa" - dodała.

Nowa fotografka jeszcze nie zaczęła pracy u boku prezydenta. "Jestem na urlopie" - wyjaśniła. Nie tak dawno media obiegła wiadomość, że nowego osobistego fotografa ma także premier Władimir Putin. Stanowisko to otrzymała Jana Łapikowa, której postać wzbudziła ogromne zainteresowanie przede wszystkim ze względu na niezwykłą urodę tej byłej modelki.Tu znajdziesz więcej jej zdjęć >>>

Media