Dziennik Gazeta Prawana logo

Porwana dziewczynka odnaleziona. Trzy osoby zatrzymane

10 lipca 2012, 13:01
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
porwanie dziecko noworodek czechy
porwanie dziecko noworodek czechy/policja.pl
Noworodek uprowadzony w Czechach został odbity przez policję w Niemczech. Służby zatrzymały także trzy inne osoby. Dziecko trafiło do szpitala.

Policja nie chce zdradzać na razie zbyt wielu szczegółów. Wiadomo, że niespełna miesięczną dziewczynkę odnaleziono w zachodnich Niemczech. Jest już w szpitalu, do Niemiec jedzie jej rodzina - poinformował portal Bild.de.

Michala Janova została porwana 4 lipca w Czechach, w miejscowości Trmice. W poszukiwania była zaangażowana również polska policja, gdyż jak podejrzewali czescy funkcjonariusze, porywacze uciekali przez Polskę.

Wśród trzech zatrzymanych osób jedna jest obywatelem Niemiec.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Bild
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj