Dziennik Gazeta Prawana logo

Runął czteropiętrowy budynek. 12 osób rannych

5 czerwca 2013, 20:33
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Miejsce katastrofy budowlanej
Miejsce katastrofy budowlanej/AP
W Filadelfii w USA zawalił się czteropiętrowy budynek. 12 osób jest lekko rannych, a dwoje pozostaje uwięzionych pod gruzami.

W centrum miasta czteropiętrowy gmach zawalił się na stojący obok, mniejszy budynek, w którym mieści się sklep Armii Zbawienia. Nie wiadomo na razie, jak doszło do katastrofy, ale władze mówią o przyczynach technicznych. Na miejscu pracują ratownicy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj