Rosyjski dziennikarz Oleg Kaszyn ujawnił, że córka Władimira Putina kilkukrotnie przyjeżdżała do Polski. Na pewno była w Krakowie na zawodach Pucharu Świata w Rock'N'Rollu Akrobatycznym w kwietniu 2014 roku. Wtedy to występowała na parkiecie ze swoim partnerem, Iwanem Klimowym.

28-letnia Jekaterina Tichonowa ukrywa swoją tożsamość pod nazwiskiem panieńskim swojej babki, twierdzi Kaszyn.

Na tym jednak nie koniec tych rewelacji. Według rosyjskiej niezależnej gazety "RBK", Jekaterina Tichonowa, która stanęła na czele kompanii Innopraktika zajmującej się rozbudową Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego to właśnie córka prezydenta Rosji. Informacje te potwierdził na swoim profilu na Facebooku jeden z liderów opozycji, Aleksiej Nawalny. To o tyle ciekawe, że - jak piszą rosyjskie media - Tichonowa jest "człowiekiem znikąd", co nie przeszkadza jej w nadzorowaniu kontraktu wartego 1,7 miliarda dolarów.

Druga córka prezydenta Rosji, Maria, jeszcze do niedawna mieszkała ze swoim chłopakiem w Holandii. Wyprowadziła się jednak po katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego, zestrzelonego nad ogarniętym walkami wschodem Ukrainy.

ZOBACZ, JAK TAŃCZYŁA W POLSCE CÓRKA WŁADIMIRA PUTINA: