Reklama
Reklama
Reklama

Anja Rubik pojawiła się na "czarnym proteście" przed ambasadą RP w Paryżu

Anja Rubik
Anja Rubik / x-news
Modelka Anja Rubik wspiera Polki protestujące przeciwko ustawie antyaborcyjnej. Osobiście zachęcała kobiety do wzięcia udziału w "czarnym proteście" przed ambasadą RP w Paryżu. - Absolutnie nie jestem za aborcją, ale pojawiają się różne, bardzo drastyczne sytuacje, w których kobiety powinny mieć do niej dostęp - zapewniała Anja Rubik podczas paryskiej manifestacji.
Reklama
Reklama
Tematy:
czarnyprotest zakaz aborcji wideo Anja Rubik zaostrzenie ustawy aborcyjnej Paryż

Powiązane

Reklama

Komentarze (12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • waldi.
    2017-02-04 00:09
    Jesteś jednak porąbana. Leć w kosmos .
    0
    zgłoś
  • ewa koby
    2016-10-04 16:28
    ustawa aborcyjna to smierc istotek zyjacych w systemie demokracji ala system religi i okradacji godnosci zycia czlowieka ewa koby
    0
    zgłoś
  • makabra
    2016-10-04 09:29
    babo lecz se i głoduj
    0
    zgłoś
  • Jbb
    2016-10-03 23:23
    Absolutnie jestem za a nawet przeciw.Tylko za i przeciw czemu,komu..???
    2
    zgłoś
  • kapitalistyczny solidarny demokkkkkrata
    2016-10-03 21:56
    Przy takim wsparciu to nawet kapitalizm obalą !
    2
    zgłoś
  • pila
    2016-10-03 21:26
    Przerażająco chuda masakra same kosci
    2
    zgłoś
  • ect ...
    2016-10-03 19:36
    Można powiedzieć, że raczej się z nią zgadzam, gdyby tylko ten der szmatławiec pisał bezstronnie i nie wycinał kontekstu wypowiedzi. Aborcja musi mieć jasno określone i tylko skrajne przypadki jej stosowania. Zawsze ktoś na tym ucierpi, ale życie, to nie bajka i czasem mniejsze zło jest tym najmniej destrukcyjnym rozwiązaniem. Właściwa i profesjonalnie prowadzona edukacja seksualna plus antykoncepcja, to klucz do rozwiązania tego problemu.
    0
    zgłoś
  • few
    2016-10-03 18:54
    Anju idz zjedz kanapke
    1
    zgłoś
  • rot
    2016-10-03 16:11
    To ta co se pleni?
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • vh
    2016-10-03 15:18
    A w Holandi wlasnie rada miejska Roterdamu chce wprowadzic przymusowa antykoncpecje (zatwierdzana przez sady) dla wszystkich kobiet ktore zdaniem rady miasta niezdolne sa do bycia matkami... przypomina mi to jako zywo idee chemicznej sterylizacji ludzie ktorzy zdaniem pewnej miejszosci odbiegaja od jakiejs normy obyczajowej... i tyle warte jest to wasze pobrzekiwanie szabelkami o demokracji, rownosci i ludzkich prawach... poszukac sobie prosze Hugo de Jonge i Paul Vlaardingerbroek - obaj panowie zabieraja glos w sprawie tego co dzieje sie w brzuchu kobiety a wszystko to w postepowej i demokratycznej i jakze tolerancyjnej Holandi..
    2
    zgłoś
  • Adolfik
    2016-10-03 15:15
    Absolutnie nie jestem za pozbawianiem życia kogokolwiek, ale pojawiaja się sytuacje gdy naród niemiecki w imie przestrzeni zyciowej winien mieć prawo wyboru.
    5
    zgłoś