Dziennik Gazeta Prawana logo

Rosjanie szykują prowokację? "Chcą ostrzelać z rakiet własne terytorium"

3 marca 2022, 14:33
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rosyjska wyrzutnia rakiet
<p>Rosyjska wyrzutnia rakiet</p>/PAP Archiwalny
"Rosjanie mogą szykować ostrzał rakietowy własnego terytorium, żeby oskarżyć o to Ukrainę" - napisał w czwartek na Twitterze ukraiński minister spraw zagranicznych Dmytro Kułeba.

"Niepokojące doniesienia: Rosjanie mogli skierować na swoje własne terytorium wieloprowadnicowe wyrzutnie rakiet w przygranicznej wiosce Popowka. Znając barbarzyński charakter rosyjskich działań, obawiamy się, że może być przygotowana operacja pod fałszywą banderą, aby oskarżyć Ukrainę" - napisał Kułeba.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj