Dziennik Gazeta Prawana logo

Inwazja Rosji na Ukrainę. Ataki rakietowe we Lwowie i Jaworowie przy granicy z Polską [RELACJA NA ŻYWO]

13 marca 2022, 08:04
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Zbombardowany Jaworów pod Lwowem
<p>Zbombardowany Jaworów pod Lwowem</p>/X.com
18. dzień wojny na Ukrainie. Rosyjskie wojska przeprowadziły atak rakietowy na międzynarodowe centrum sił pokojowych i bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim. Relacja na żywo na Dziennik.pl.

Wojna na Ukrainie trwa. Zaatakowane przez Rosjan centrum znajduje się w obwodzie lwowskim, w okolicach Jaworowa, ok. 57 km na zachód od Lwowa i 29 km od granicy Ukrainy z Polską.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj