Dziennik Gazeta Prawana logo

Wojna w Ukrainie. Tragiczne dane dotyczące śmierci dzieci

17 marca 2022, 09:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ukraina. Irpień. Fot. Maksymilian Rigamonti
<p>Ukraina. Irpień. Fot. Maksymilian Rigamonti</p>/Dziennik Gazeta Prawna
Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę zginęło 108 dzieci, a ponad 120 zostało rannych - poinformowała w czwartek ukraińska prokuratura generalna w komunikacie opublikowanym w serwisie Facebook.

"Do rana 17 marca 2022 r. 108 dzieci zginęło, a ponad 120 zostało rannych" – czytamy w oświadczeniu. 

Ponadto w wyniku bombardowań i ostrzałów uszkodzonych zostało ponad 411 placówek edukacyjnych, a 63 z nich zostały całkowicie zniszczone.

ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO>>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj