Dziennik Gazeta Prawana logo

"Rakieta uderzyła 150 km od Rzeszowa, a poważnej reakcji Zachodu nie było"

27 marca 2022, 10:19
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Atak rakietowy na Lwów,
<p>26.03.2022. Atak rakietowy na Lwów.</p>/PAP
"Nie było poważnej reakcji Zachodu na sobotni atak rakietowy sił rosyjskich we Lwowie" – ocenił w niedzielę rzecznik prezydenta Ukrainy Serhij Nikiforow w nagraniu zamieszczonym w internecie.

– powiedział rzecznik.

Brak poważnej reakcji Zachodu?

Tymczasem jego zdaniem poważnej reakcji Zachodu na ten atak nie było.

– oznajmił.

Ataki rakietowe na Lwów

W dwóch sobotnich atakach rakietowych na Lwów trafiona została baza paliwowa oraz obiekty infrastruktury obronnej. Agencja Reutera podała w sobotę wieczorem, powołując się na mera Lwowa Andrija Sadowego, że pociski rakietowe zostały wystrzelone z Sewastopolu na anektowanym Krymie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj