Dziennik Gazeta Prawana logo

"Mocno wierzymy, że procedura wstąpienia do UE rozpocznie się w najbliższych tygodniach"

18 kwietnia 2022, 18:05
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Wołodymyr Zełenski
<p>Wołodymyr Zełenski</p>/Shutterstock
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przekazał szefowi unijnego przedstawicielstwa w Kijowie Matti Maasikasowi ankietę dotyczącą uzyskania statusu kandydata do członkostwa w UE. "Mamy nadzieję, że procedura rozpocznie się w najbliższych tygodniach" - oświadczył.

Według Zełenskiego

-  - dodał prezydent.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj