Nie jest jasne, kiedy i gdzie odbędzie się ślub. - napisali narzeczeni.
Kontrowersyjny związek
Związek księżniczki z szamanem zaakceptowali jej rodzice, król Norwegii Harald V oraz królowa Sylwia, którzy przesłali parze "najserdeczniejsze gratulacje i najlepsze życzenia na przyszłość".
50-letnia księżniczka Martha Louise jest młodszą siostrą następcy norweskiego trony księcia Haakona, zajmuje czwarte miejsce w sukcesji. Z poprzedniego małżeństwa z pisarzem Arim Behnem ma troje dzieci. W 2017 roku para rozwiodła się, a w 2019 roku Behn popełnił samobójstwo.
Księżniczka w wywiadzie dla norweskiej telewizji TV2 przyznała, że szaman Derek pomógł jej przejść trudny okres po śmierci byłego męża. Związek Marthy Louise z Amerykaninem budzi w Norwegii kontrowersje. W mediach pojawiały się opinie, że Verrett wykorzystuje księżniczkę do promocji swoich usług jako szaman.
Studiowała edukację medialną i dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W dzienniku pracuje od 2020 roku. Pracowała m.in. w fundacji działającej na rzecz osób starszych przy TV Puls. Zajmowała się tworzeniem informacji, przeprowadzała wywiady na potrzeby spotów reklamowych, pisała reportaże ukazujące problemy społeczne i materialne osób starszych. Tworzyła content na social media, organizowała plany filmowe na potrzeby spotów charytatywnych. Zajmowała się również montażem treści wideo.
W dziennik.pl zajmuje się głównie pisaniem o aktualnych wydarzeniach politycznych, newsowych i gospodarczych.