Dziennik Gazeta Prawana logo

Pożar w rosyjskiej propagandowej telewizji. Ewakuowano ludzi

11 marca 2023, 17:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rosja straż pożarna
Rosja straż pożarna/Shutterstock
Jak informuje Biełsat w mediach społecznościowych są nagrania, na których widać pożar budynku propagandowej stacji rosyjskiej "Spas". Pracownicy dziewięciopiętrowego wieżowca zostali ewakuowani. 

Na nagraniach widać słup dymu, oraz strażaków przygotowujących się do wejścia do stacji. 

"Spas" to kanał związany z Rosyjskim Kościołem Prawosławnym. Głównym właścicielem jest Patriarchat Moskiewski. 

 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Biełsat
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj