Dziennik Gazeta Prawana logo

Świat żegna Matthew Perry'ego. "Dobranoc, przyjacielu"

29 października 2023, 13:32
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Matthew Perry
Matthew Perry/PAP/EPA
Śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła światem show-biznesu. W sieci pojawiają się wpisy żegnające zmarłego kultowego aktora z serialu "Przyjaciele". Wspominają go m.in. Maggie Wheeler, Selma Blair i Robert Biedroń.

Informacja o śmierci Perry'ego pojawiła się w niedzielny poranek. Aktor zmarł wswoim domu w Los Angeles. Ciało miało zostać odnalezione przez funkcjonariuszy w wannie.

Selma Blair napisała na Instagramie że był jej "najstarszym przyjacielem".

Wszyscy kochaliśmy Matthew Perry'ego, a ja szczególnie. Codziennie. Kochałam go bezwarunkowo. A on mnie. Jestem załamana, mam złamane serce. Słodkich snów, Matty, Słodkich snów - napisała.

Serialowa Jenice, czyli Maggie Wheeler napisała: Co za strata. Świat będzie za tobą tęsknic Mathew Perry. Radość, którą przyniosłeś takie wielu w swoim zbyt krótkim życiu, będzie żyła dalej. Czuję się bardzo szczęśliwa z każdej kreatywnej chwili, którą dzieliliśmy - stwierdziła.

Warner Bros. Television Studios, które produkowało "Przyjaciół", napisało, że jest "wstrząśnięte" wiadomością o śmierci Perry'ego. "Był prawdziwym darem dla nas wszystkich" - taki wpis pojawił się w serwisie.

Słynnego komika pożegnał też Robert Biedroń. 

Dziękujemy za twoje żarty Chandler. Matthew Perry 1969-2023 - napisał.

Thomas Lennon, który wystąpił wraz z Perrym w sitcomie "Dziwna para", napisał na Instagramie: "Dobranoc, przyjacielu".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Instagram
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj