Jak podano, żołnierze 110. Oddzielnej Brygady Zmechanizowanej Sił Zbrojnych Ukrainy zestrzelili kolejny rosyjski samolot odrzutowy Suchoj Su-25 nad obwodem donieckim.
"Obiecaliśmy, że likwidowanie rosyjskich 'Su' będzie kontynuowane, dotrzymujemy obietnicy! Kolejne minus dwa samoloty okupantów w naszym kierunku" - podano.
"Na wiecznym parkingu"
Dzień wcześniej ukraiński sztab podawał informację o "postawieniu wrogiego Su-25 na wiecznym parkingu na stepach Donbasu" - przypomniała 110. Oddzielna Brygada Zmechanizowana.
"Rosjanom wciąż brakuje rozumu, by zrozumieć, że nie pozwolimy im zanieczyścić naszej przestrzeni powietrznej ich latającym żelazem. Będziemy ich dalej zestrzeliwać!" - napisano w komunikacie.
Dziennikarz. W mediach od ćwierć wieku, pamiętający czasy, gdy papierowe gazety były jeszcze czarno-białe. Dziś zachwycony możliwościami, które daje internet. Uważa, że media powinny być jednocześnie i wolne, i szybkie. Oprócz polityki interesują go tematy społeczne i naukowe. Miłośnik gry słów i półsłówek - także w tytułach. W dzienniku.pl od kwietnia 2020 roku. Prywatnie dumny właściciel niebieskiego busika i przyjaciel psa Kluska.