Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

W Iranie protesty przeciw USA. Na ulice wyszło kilkadziesiąt tysięcy osób [GALERIA]

3 stycznia 2020, 13:40
eden z przywódców ruchu Huti, który jest wspierany przez Iran, Mohamad Ali al-Huti napisał na Twitterze, że jedyną właściwą reakcją na zabicie Sulejmaniego powinny być "szybkie i bezpośrednie ataki" na bazy; Huti nie napisał tego otwarcie, ale bez wątpienia odniósł się do baz amerykańskich.
eden z przywódców ruchu Huti, który jest wspierany przez Iran, Mohamad Ali al-Huti napisał na Twitterze, że jedyną właściwą reakcją na zabicie Sulejmaniego powinny być "szybkie i bezpośrednie ataki" na bazy; Huti nie napisał tego otwarcie, ale bez wątpienia odniósł się do baz amerykańskich. / PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH
Na ulicach Teheranu kilkadziesiąt tysięcy osób protestuje przeciw USA po zabiciu przez amerykańskie siły irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. W Jemenie szyicka milicja Huti ogłosiła, że odpowiedzią na jego śmierć powinny być ataki na bazy na Bliskim Wschodzie.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Ciocia Klocia
    2020-01-04 06:39
    Trump jest rezyserem, producentem i glownym aktorem w nowym filmie : " Jak rozpetalem trzecia wojne swiatowa" !
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama