Myśmy już wygrali. Mamy kilka miesięcy. Musicie się teraz przygotować drogi TVN. To, co zrobiliście tuż przed końcówką kampanii, jesteście czarni, źli, okrutni. Mało brakowało, a zniszczyliście moją rodzinę. To, co potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem - mówił Kukiz.

Reklama

Podziękował także wolontariuszom i rodzinie. Tato wychowanie wśród książek, symboliki narodowej, to jest podstawa. Dom rodzinny to podstawa. Tato, ja nie mam słów. Ale to jest w ogromnej mierze twój sukces. To, że nie dałeś zabić polskości. Przysięgam, że nigdy Was nie zdradzę. Nikt nigdy nie jest w wstanie mnie kupić.

CZYTAJ TEŻ: Duda zgadza się na debatę z Komorowskim i puszcza oko do Kukiza>>>

Paweł Kukiz zapowiedział wygraną w wyborach parlamentarnych jesienią. Zmienimy konstytucję i przywrócimy Polskę naszym obywatelom - mówił kandydat na prezydenta. Przysięgam, że nikt nigdy nie jest w stanie mnie kupić, nie ma takiej opcji. Chcę żyć dla Polski, ale jeśli trzeba, oddam za nią życie - podkreślał Kukiz.

Kandydat na prezydenta zaznaczył, że to dopiero początek. Czeka nas przeogromna ciężka praca. Za miesiąc idziemy całą armią po Polskę - mówił Kukiz.

Według sondaży exit polls, przeprowadzonych przez IPSOS dla telewizji informacyjnych, I turę wygrał Andrzej Duda, zdobywając 34,8 procent głosów. Drugi jest Bronisław Komorowski, który zgromadził 32,2 procent głosów.

SENSACJA! ANDRZEJ DUDA WYGRYWA PIERWSZĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH!>>>