Dziennik Gazeta Prawana logo

Napadł na antykwariat. Nie żyje

15 lutego 2010, 22:14
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
W mieszkaniu na warszawskiej Pradze policja odnalazła ciało drugiego ze sprawców napadu na antykwariat w centrum Warszawy, do którego doszło przed tygodniem. Przyczynę zgonu mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.

"Mężczyzna prawdopodobnie brał udział w bójce, został pobity, a następnie spożywał alkohol" - powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji podinsp. Maciej Karczyński.

Do napadu doszło 8 lutego. Z relacji m.in. właściciela antykwariatu wynika, że został on zaatakowany przed dwóch mężczyzn, którzy zażądali pieniędzy. Gdy jeden z nich wyciągnął nóż, doszło do szamotaniny. Jeden sprawca został śmiertelnie ranny, obrażenia odniósł też właściciel. Drugi napastnik zbiegł.

Jak powiedział Karczyński, funkcjonariusze wytypowali drugą osobę, która mogła mieć związek z napadem i przeszukali miejsca, w których mógł się ukrywać. W ten sposób natrafili na ciało poszukiwanego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj