Tegoroczne wakacje powoli się kończą. To oznacza, że i wakacyjna trasa imprezy "Lato z Radiem i Telewizją Polską" również powoli finiszuje. Co roku w każdą sobotę mieszkańcy jednego z polskich miast mogą posłuchać znanych przebojów śpiewanych przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej a także bawić się na zorganizowanych tego dnia wydarzeniach.
Koncerty emitowane są w TVP a to oznacza, że widzowie tej stacji również mogą obejrzeć je na żywo. "Lato z Radiem i Telewizją Polską" w 2026 roku swoją trasę rozpoczęło w Bielsko-Białej. W sobotę, 29 sierpnia zawita do Gołdapi.
Lato z Radiem 2026. Kto wystąpi w Gołdapi?
Koncert "Lato z Radiem i TVP" w Gołdapi odbędzie się 29 sierpnia. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce na Promenadzie Zdrojowej. Na scenie wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wśród nich będą m.in.:
- Michał Szpak
- Anna Wyszkoni
- Fokus i Rahim
- Mery Spolsky
- Daria Marx
- Organek
- Ochman
- Sound’n’Grace
- Perfect
- Łukasz Drapała
- Mesajah
- Wojciech Baranowski
- IRA.
Lato z Radiem 2026 w Gołdapi. Kiedy i gdzie oglądać?
Koncert "Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Gołdapi będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo za darmo. Impreza będzie także do zobaczenia w telewizji. Transmisja rozpocznie się o godz. 20:00 na antenie TVP2. Lato z Radiem w Gołdapi będzie również można zobaczyć na platformie TVP VOD oraz w mediach społecznościowych TVP.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.
