Dziennik Gazeta Prawana logo

Na drogach ślisko i niebezpiecznie

4 lutego 2009, 22:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W nocy i o poranku będzie bardzo niebezpiecznie na drogach i chodnikach zachodniej Polski - ostrzegają meteorolodzy. Kierowcy i piesi szczególnie muszą uważać na gołoledź w województwach: wielkopolskim, lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Zamarzną wilgotne wieczorem nawierzchnie dróg i chodników. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przestrzega przed utrudnienieniami komunikacyjnymi.

Na oblodzonych drogach samochody poruszają się znacznie wolniej niż zwykle. Częściej dochodzi też do stłuczek. Dodatkowym utrudnieniem są duże samochody ciężarowe, które mają kłopoty z pokonaniem oblodzonych podjazdów i stromizn.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj