Sklep, jak przystało na outlet, mieści się poza centrum miasta. Trzeba się wybrać na warszawskie Włochy, gdzie pod numerem 85 na ul. Działkowej zobaczymy szyld firmy. Na półki sklepu trafiły nie tylko iPody oraz akcesoria do nich, które w normalnych sklepach zastąpiono nowszymi wersjami. Znajdziemy tam przegląd przez całą ofertę firmy czyli: pamięci do komputerów z jabłkiem, karty graficzne, oprogramowanie firm Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4, Crumpler.

Reklama

To nie wszystko, bo w sklepie można znaleźć prawdziwe perełki. "Od czasu do czasu trafiać tam będą sprzęty potestowe" - mówi Adam Mitura, z iSource. "Czylisprzęt najnowszej generacji używany wcześniej przez dziennikarzy. Oczywiście o wiele taniej niż normalnie" - dodaje Mitura. "Nasi Klienci mogą zakupić sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Są to zwykle w 100 proc. sprawne produkty, a ich jedyną wadą może być np. uszkodzone opakowanie, ślady palców na obudowie albo brak folii ochronnych na produktach, które były testowane mediach" – wyjaśnia Paweł Martyniuk ze spółki iSource S.A.

"Oferta outletu jest dynamiczna i praktycznie codziennie się zmienia, bo z jednej strony co chwilę coś dorzucamy do oferty, a z drugiej – ogromne zainteresowanie powoduje, że co chwilę całe kategorie sprzętu znikają z półek" – wyjaśnia Martyniuk. Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie za gotówkę na miejscu.