Na Podkarpaciu i w Małopolsce słońce praży niemiłosiernie. Słupek rtęci w termometrach skacze do 32 stopni Celsjusza i to jeszcze przed południem. I tak przez najbliższy tydzień!
"Na szybkie ochłodzenie nie ma co liczyć" - mówią w krakowskim biurze meteo. Tropiki towarzyszyć będą mieszkańcom południowej Polski co najmniej do przyszłej
niedzieli.
Osoby starsze, szczególnie wrażliwe na upały, powinny zostać w domach. Tak ładną pogodę lepiej oglądać przez otwarte okno. Inaczej szkoda zdrowia!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|