Około czwartej nad ranem opel calibra, pędząc na prostym odcinku drogi w Ustroniu nagle wypadł z szosy i całym pędem uderzył w ekran dźwiękochłonny na poboczu. Zginęły trzy osoby, jedna walczy o życie w szpitalu w Cieszynie.
Najprawdopodobniej kierowca stracił panowanie na śliskiej nawierzchni nad pojazdem. 19-letni kierowca i równie młody pasażer zginęli na miejscu.
Po przywiezieniu do Szpitala Śląskiego w Cieszynie zmarł kolejny, trzeci już 20-letni pasażer. Czwarta osoba jest w ciężkim stanie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|