Dziennik Gazeta Prawana logo

Atak nożownika na dyskotece. Młoda kobieta nie żyje

22 sierpnia 2010, 11:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Gość na komisariacie. Policjanci uciekali
Gość na komisariacie. Policjanci uciekali/Inne
Policjanci z Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem młodej kobiety. Pomimo udzielonej pomocy medycznej ofiara ataku zmarła. Tragedia rozegrała się w jednym z nocnych lokali.

Radosław Gwis z łódzkiej policji poinformował PAP, że do ataku na kobietę doszło w sobotę ok. godz. 23.30 przed jedną z łódzkich dyskotek. Funkcjonariusze z komendy miejskiej w ciągu kilku godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę związanego z tym przestępstwem.

"Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście. Trwają przesłuchania świadków oraz inne czynności procesowe. Dla dobra śledztwa na tym etapie nie możemy podać do publicznej wiadomości więcej informacji dotyczących tej sprawy" - powiedział Gwis.


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj