Dziennik Gazeta Prawana logo

Lis wie, jak się sprzedać

27 października 2010, 15:36
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Tomasz Lis wybrał niezależność w TVN
Tomasz Lis wybrał niezależność w TVN/Inne
Były szef "Faktów" i "Wydarzeń" , a obecnie publicysta TVP2 winduje sprzedaż polskiego tygodnika. A przynajmniej sam się chwali sprzedażowym sukcesem na łamach.

Tygodnik Wprost w swoim najnowszym numerze zakomunikował, że wrzesień 2010 roku był kolejnym miesiącem, w którym pismo zanotowało wzrost sprzedaży - średnio do 117 tys. egzemplarzy. W ciągu czterech miesięcy, bo tyle minęło od czasu gdy Tomasz Lis został redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost", jego sprzedaż wzrosła o 55 procent.

- W maju, zanim we Wprost doszło do zmian, sprzedaż wyniosła 76 tysięcy. Oznacza to wzrost o 55 procent. 55 procent w ciągu czterech miesięcy. Jesteśmy dla
Państwa. Dziękuję, że są Państwo z nami - napisał Lis, w ostatnim numerze.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Wprost
Tematy: Tomasz Lis
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj