Dziennik Gazeta Prawana logo

Karambol na obwodnicy Krakowa

4 listopada 2010, 19:11
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
12 samochodów uczestniczyło w karambolu, do którego doszło w czwartek po południu na obwodnicy Krakowa.

Nikt nie ucierpiał. Zablokowany został lewy pas ruchu, samochody poruszają się drugim pasem.

Jak poinformował PAP oficer dyżurny małopolskiej Straży Pożarnej starszy kpt. Jacek Krawiec, do kolizji doszło w okolicach węzła Mirowskiego, na jezdni w kierunku Tarnowa i Zakopanego. Zderzyło się 10 samochodów osobowych i dwa dostawcze.

Przyczyny karambolu ustala policja.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj