Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1000 hPa i będzie spadać.

Reklama

W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na południu kraju przed południem rozpogodzenia. Z północy na południe przemieszczające się przelotne opady deszczu ze śniegiem przechodzące w przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1 st C w rejonie Zatoki Gdańskiej oraz 2 st C na północnym wschodzie i w centrum do 4-6 st C na południu kraju. W kotlinach górskich od 2 do 4 st C. Wiatr zachodni skręcający na północno-zachodni, umiarkowany, miejscami wzmagający się do dość silnego. Wiatr w porywach do 55 km/h, a na północy do 70 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, zwłaszcza we wschodniej połowie kraju, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -7 st C do -3 st C, jedynie nad samym morzem cieplej, od -5 st C do -2 st C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany, porywisty, jedynie na wybrzeżu okresami dość silny, w porywach do 60 km/h.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -4 st C na północnym-wschodzie, w centrum około 0 st C do 1 st C na zachodzie, jedynie nad samym morzem i na Nizinie Szczecińskiej od 0 do 2 st C. Wiatr północny i północno-zachodni, umiarkowany, miejscami wzmagający się do dość silnego, w porywach do 70 km/h.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna 3 st C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, w porywach do 55 km/h, zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna -6 st C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, w porywach do 50 km/h, północno-zachodni. W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna 0 st C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.