Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 992 hPa i będzie się wahało.

Reklama

W czwartek w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, postępujące z północy na południe przelotne opady deszczu, po południu możliwe burze, wysoko w górach opady deszczu przechodzące wieczorem w deszcz ze śniegiem lub śnieg, chwilami zawieje śnieżne. Temp. maks. 10-11 st. na północy, 15 st. w centrum, 21 st. miejscami na południu. Wiatr umiarkowany, dość silny i porywisty, w porywach do 70 km/h, na Wybrzeżu okresami silny i porywisty, w porywach do 90 km/h, zachodni i północno-zachodni.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, w górach śnieg i zawieje śnieżne. Temp. min. 1 st. na północnym wschodzie i w kotlinach górskich, 2-5 st. na pozostałym obszarze. Wiatr umiarkowany, dość silny i porywisty, w porywach do 70 km/h, na Wybrzeżu okresami bardzo silny i porywisty, w porywach do 100 km/h, północno-zachodni.

W piątek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami przelotne opady deszczu, w partiach szczytowych gór okresami przelotne opady śniegu i zawieje śnieżne. Temp. maks. 6 st. na północnym wschodzie, 8 st. na Wybrzeżu, 9-12 st. na pozostałym obszarze kraju. Wiatr umiarkowany, dość silny i porywisty, w porywach do 80 km/h, na Wybrzeżu okresami bardzo silny i porywisty, w porywach do 100 km/h, północno-zachodni.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temp. maks. 15 st. Wiatr dość silny i porywisty, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temp. min. 3 st. Wiatr dość silny i porywisty, w porywach do 65 km/h. W piątek w dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, możliwe słabe opady deszczu. Temp. maks. 10 st. Wiatr dość silny i porywisty, w porywach do 70 km/h.