Dziennik Gazeta Prawana logo

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym

19 czerwca 2011, 11:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku w gminie Gomunice w powiecie radomszczańskim (Łódzkie), gdzie z nieustalonych przyczyn samochód osobowy uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Chrzanowice i Gertrudów. Prowadzący volkswagena passata 44-letni mężczyzna zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierowca i dwóch pasażerów - mężczyźni w wieku 35 i 37 lat - zginęli na miejscu. Trzeci pasażer, mężczyzna w wieku 45 lat, doznał ciężkich obrażeń i śmigłowcem został przewieziony do szpitala w Łodzi.

Mężczyznę, który trafił do szpitala siła uderzenia wyrzuciła z samochodu. Pozostali byli w pojeździe. Wszyscy to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj