Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 989 hPa i będzie powoli rosło.

Reklama

W sobotę w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temp. maks. od 10 do 13 st., na Podhalu od 5 do 7 st., wysoko w Tatrach -2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami porywisty, w porywach do 55 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże, na Wybrzeżu, Pomorzu, Nizinie Szczecińskiej i na południu okresami przelotne opady deszczu, wysoko w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Temp. min. od 3 st. na północnym wschodzie, 6 st. na zachodzie, do 8 st. miejscami na Wybrzeżu, na Podhalu -1 st., wysoko w Tatrach -5 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W niedzielę w dzień zachmurzenie umiarkowane, lokalnie duże, przelotne opady deszczu na Nizinie Szczecińskiej i miejscami na południu kraju, wysoko w górach deszcz ze śniegiem i śnieg. Temp. maks. od 11 do 13 st., na Podhalu około 6 st., wysoko w Tatrach -2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe przelotne opady deszczu. Temp. maks. 11 st. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temp. min. 5 st. Wiatr słaby, zachodni. W niedzielę w dzień zachmurzenie umiarkowane. Temp. maks. 12 st. Wiatr słaby, zachodni.