"Jego państwo" - głosi tytuł na okładce, na której widnieje Adolf Hitler z dziećmi. A w środku biuletynu związkowego mamy opis państwa Donalda Tuska. Porównanego do Korei Północnej. Tekst na ten temat napisał lider Sierpnia 80, Bogusław Ziętek.

Reklama

Za niezapłaconą grzywnę w Urzędzie Skarbowym, w majestacie prawa można było wywlec w środku nocy kobietę, matkę dwójki małych, dwu- i sześcioletnich dzieci. Kobietę przewieźć do więzienia, a jej małe dzieci oddać obcym ludziom. Niedawno w Korei Północnej rozstrzelano wiceministra obrony Kim Chola za nieprzestrzeganie przez niego żałoby po śmierci ukochanego i nieodżałowanego przywódcy Kim Dzong Ila. Aby wydarzenie nabrało szczególnego wymiaru, nie postawiono go przed plutonem egzekucyjnym, lecz rozstrzelano go pociskiem moździerzowym, aby po rozerwanym na strzępy wiceministrze nie pozostał nawet włos. Siła rażenia, jakie wykazało nasze państwo wobec kobiety z Opola, to właśnie takie strzelanie z moździerza, aby winowajcę rozerwać na strzępy - argumentuje Ziętek.

Kim Dzong Un mógłby się uczyć tego, jak dyscyplinować swoich obywateli - dodaje przewodniczący Sierpnia 80, przypominając, że po zatrzymaniu matki Polacy chętniej zaczęli opłacać sądowe kary.

Zobacz całą okładkę najnowszego "Kuriera Związkowego":

Inne

Sprawa matki z Opola to tylko jeden skandal. Rząd nie interesuje się też losem pracowników tyskiego Fiata, wiele młodych ludzi musi pracować na umowach śmieciowych. Polityka Donalda Tuska jest skrajna. W Polsce odbywa się holokaust ekonomiczny. Rośnie bieda - komentuje tę publikację w rozmowie z wyborczą.pl rzecznik związku Patryk Kosela. Jego zdaniem okładka nie jest niewłaściwa.