Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jak i cały nadchodzący 2013 rok upływał w pomyślności, w spokoju, zdrowiu i radości - podkreśliła para prezydencka w specjalnym nagraniu wideo opublikowanym na stronach internetowych Kancelarii Prezydenta.

Reklama

Komorowscy zwrócili uwagę, że święta Bożego Narodzenia to jedyny w swoim rodzaju czas w roku, a życzenia, które składamy sobie w rodzinnym gronie, przy wigilijnym stole płyną głęboko z serca i dotyczą spraw najważniejszych, marzeń i nadziei.

http://youtu.be/YPt3Ted8Rgw

Para prezydencka życzy Polakom nadziei i wiary w to, że wszelkie pojawiające się trudności, troski możemy przezwyciężyć, przede wszystkim dzięki drzemiącej w nas, w Polakach, energii, sile i odwadze, a także dzięki solidarności, która w trudnych sytuacjach była i jest dla nas źródłem naszej polskiej dumy. Życzymy przeżywania świąt w duchu wzajemnego zrozumienia, a także zdolności do wybaczania - podkreślili.

Niech wolne miejsce przy wigilijnym stole, przypomina o wszystkich, którzy nie mogą być tego dnia z najbliższymi, o tych, którzy są na służbie, patrolach i posterunkach poza krajem. Jesteśmy też myślami, z tymi Rodzinami, którym to puste miejsce przypomina o utracie najbliższych - powiedzieli Komorowscy.

Na 2013 rok życzyła natomiast wszelkiej pomyślności i życiowego spełnienia.

Reklama