Dziennik Gazeta Prawana logo

Uwaga! Będzie bardzo slisko. Ostrzeżenie przed gołoledzią

10 stycznia 2013, 06:10
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Uwaga na porywisty wiatr i deszcz ze śniegiem!
Uwaga! Będzie bardzo slisko. Ostrzeżenie przed marznącym deszczem/Shutterstock
Poranek może zaskoczyć kierowców. IMGW przestrzega przed opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. W wielu miastach może być dziś bardzo ślisko.

Ostrzeżenie meteorologiczne wydano dla województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz śląskiego. Należy się tam spodziewać wystąpienia opadów śniegu z deszczem i marznącego deszczu powodujących gołoledź. Opady w ciągu dnia mają przemieszczać się na wschód kraju.

W Warszawie od wczesnych godzin rannych pracują służby zajmujące się odśnieżaniem miasta. Na miejskie ulice wyjechało ponad 170 pługów i piaskarek. Jednak na głównych ciągach komunikacyjnych wciąż zalega warstwa zajeżdżonego śniegu. Boczne ulice są białe.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj