Joanna B., córka znanego muzyka rockowego, dostała karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i musi oddać 30 tys. zł pochodzące z przestępstwa. Jej matka Danuta B. - półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 1000 zł grzywny.

Karolina Z., była modelka znana jako "Kinia", dostała trzy lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata i nakaz zwrotu 55 tys. zł. Wszystkie mają zakaz prowadzenia agencji modelek przez najbliższe pięć lat. Muszą też ponieść koszty sądowe (300-500 zł).

Proces w sprawie pozostałych trzech kobiet będzie toczył się nadal. Jedna z nich to Emilia P., mózg operacji, znana jako "Emi". Dziesięć lat temu startowała w konkursie Miss Polonia. Prokuratura szacuje, że w ciągu kilku lat swojej przestępczej działalności mogła zarobić kilkaset tysięcy złotych.

Skazane w latach 2005-2009 prowadziły grupę ponad stu modelek z całego kraju, które pracowały jako ekskluzywne prostytutki, przede wszystkim za granicą. Każda z nich za jedno spotkanie z klientem zarabiała co najmniej tysiąc złotych, a jej sutenerka - kilkaset. Ich klientami byli bogaci biznesmeni i członkowie arabskich rodzin królewskich.