Dziennik Gazeta Prawana logo

Awaria na Mazowszu. Pociągi są opóźnione nawet o dwie godziny

25 lipca 2013, 19:44
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
dworzec pkp
Poważne utrudnienia w ruchu kolejowym pod Warszawą/Shutterstock
Poważne utrudnienia w ruchu kolejowym pod Warszawą. Pociągi jadące w kierunku Skierniewic i Łowicza są opóźnione nawet o dwie godziny.

Powodem utrudnień jest awaria urządzeń sterowania komputerem i ruchem kolejowym na stacjach Warszawa Włochy i Żyrardów. Aneta Podgajna z Kolei Mazowieckich powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że naprawa usterki potrwa co najmniej do północy.

Ruch pociągów odbywa się na zmienionych trasach. Składy jadące z Warszawy do Sochaczewa i Łowicza nie zatrzymują się na stacjach we Włochach, Ursusie i Gołąbkach.

Na trasie Warszawa-Żyrardów-Skierniewice pociągi kursują przez Odolany po torach dalekobieżnych z pominięciem stacji Warszawa Włochy, Ursus Północny, Piastów i Pruszków.

Ruch w przeciwnych kierunkach odbywa się normalnie.

Na odcinku Warszawa Śródmieście - Warszawa Ursus pociągi kursują wahadłowo z dużymi opóźnieniami.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj