Rozstaję się z Polską, ale nie rozstaję się ze swoimi Przyjaciółmi, Marzeniami i Przedsięwzięciami. Nie chcę dziś wracać do negatywnych wspomnień, dlatego napiszę tylko tyle, że mimo mojej kariery i licznych sukcesów nigdy nie czułem się tutaj jak u siebie w domu - napisał na swym facebookowym profilu Piotr Tymochowicz - informuje gazeta.pl

Reklama

Moja droga i życia, i sukcesów zawodowych nie była usłana różami, spotkałem na niej wielu przyjaciół, wielu zwolenników, ale równie często wiele podłości, bezinteresownej zawiści oraz niezrozumienie i pogardę. Miałem wrażenie, że w każdym urzędzie jestem śmiertelnym wrogiem państwa, że optymizm i uprzejmość jest nieznanym a raczej potępianym powszechnie stanem ducha - dodaje ekspert.

Specjalista ds. wizerunku, który pomagał zarówno Januszowi Palikotowi, Marianowi Krzaklewskiemu, czy Januszowi Palikotowi dodaje, że Polska to był i jest obcy mu kraj, obcy dom. Stwierdza jednak, że będzie czasem w kraju się pojawiał, bo ma tu kilku przyjaciół i wartościowych klientów.