Dziennik Gazeta Prawana logo

Pijany kierowca zabił dwie osoby w centrum Warszawy. Potem uciekł

31 października 2015, 09:33
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Policja
Policja/Shutterstock
Pijany kierowca w Warszawie w nocy zjechał samochodem na chodnik przy ulicy Marszałkowskiej i zabił dwie osoby.

Wypadek wydarzył się około godz. 1.20 na wysokości ulicy Hożej, w pobliżu przystanku. Jak wyjaśnia Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale funkcjonariuszom udało się go złapać i zatrzymać.

Mężczyzna został przewieziony na komendę, a badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu.

Potrąconych przez niego pieszych nie udało się uratować.

Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zjechał na chodnik. Więcej będzie wiadomo po tym, jak kierowca wytrzeźwieje i zostanie przesłuchany.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj