Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1002 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

W sobotę będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Od godzin południowych przelotne opady deszczu, a miejscami także burze, głównie na zachodzie i w centrum kraju. Temperatura maksymalna od 19 - 20 st. C na wybrzeżu do 26 st. C na południowym wschodzie; w rejonach podgórskich od 20 do 23 st. C. Wiatr południowo-zachodni, na północy umiarkowany i dość silny, porywisty; poza tym słaby i umiarkowany.

W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

PAP / Jakub Kamiski

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe, jedynie początkowo umiarkowane, miejscami duże i gdzieniegdzie zanikające przelotne opady deszczu. Nad ranem w kotlinach górskich lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 600 m. Temperatura minimalna od 10 do 14 st. C; w rejonach podgórskich od 8 do 10 st. C. Wiatr na wybrzeżu umiarkowany, później słaby, południowo-zachodni, poza tym słaby, zmienny, z przewagą południowo-zachodniego.

Reklama

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Na północy, zachodzie oraz południu Polski okresami wzrost zachmurzenie do dużego i od godzin południowych miejscami przelotne opady deszczu, a na południowym zachodzie możliwe także burze. Temperatura maksymalna od 22 - 23 st. C na północnym zachodzie, około 26 st. C w centrum, do 28 st. C na południowym wschodzie; na wybrzeżu od 18 do 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zmienny, przechodzący na kierunki północne.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna 13 st. C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 27 st. C. Wiatr słaby, północno-wschodni.

PAP / Jakub Kamiski