Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 999 hPa i będzie powoli spadać.

Reklama

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady deszczu, zwłaszcza na północnym zachodzie, lokalnie możliwe burze. Bez opadów głównie na południu oraz na północnym wschodzie. Temperatura maksymalna od 15 st., 17 st. na północnym zachodzie oraz na wybrzeżu do 22 st. w centrum i 23 st., 24 st. na południu. Wiatr przeważnie słaby, zmienny, tylko na południu oraz nad morzem okresami umiarkowany, w rejonie Sudetów porywisty, południowy.

W nocy z soboty na niedzielę na zachodzie, północy oraz w centrum zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, początkowo lokalnie możliwe burze. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Nad ranem lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11 st. do 14 st., w dolinach karpackich lokalnie 9 st. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem miejscami porywisty, z kierunków południowych.

W niedzielę na przeważającym obszarze zachmurzenie duża z większymi przejaśnieniami, okresami opady deszczu. Jedynie na południowym wschodzie zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna od 16 st. na północnym zachodzie do 20 st. w centrum i 24 st. na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 21 st. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków południowych. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 21 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.