Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1020 hPa i będzie ulegało niewielkim wahaniom z tendencją spadkową.

Reklama

W piątek, zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano lokalne mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 14 st. na wschodzie do 19 st. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na krańcach północno-zachodnich okresami porywisty, południowo-wschodni i wschodni. W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane. Lokalnie, zwłaszcza na północnym wschodzie kraju mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1 st. na północnym wschodzie (lokalnie przygruntowe przymrozki do -2 st.) do 9 st., 10 st. na zachodzie i lokalnie nad samym morzem. Najchłodniej w rejonach podgórskich Karpat, lokalnie przymrozki do -3 st., -1 st. Wiatr słaby, lokalnie umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

W sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 13 st. na północnym wschodzie, do 20 st. na południowym zachodzie i zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na krańcach północno-zachodnich okresami porywisty, południowo-wschodni i wschodni.

W Warszawie w piątek zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 15 st. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni. W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 7 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W sobotę zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 15 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Reklama