Dziennik Gazeta Prawana logo

Zabójstwa 14-latka w Gogolewie. Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę

16 listopada 2018, 09:35
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
kajdanki
kajdanki/Shutterstock
Mężczyzna poszukiwany w sprawie zabójstwa 14-letniego chłopca w miejscowości Gogolewo, został dzisiaj rano zatrzymany – poinformował w piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

W czwartek znaleziono ciało chłopca, zdaniem śledczych został zamordowany. W związku podejrzeniem zabójstwa, od czwartku policja poszukiwała 49-letniego mężczyznę. Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego wyznaczona została nagroda. Policja opublikowała też zdjęcie poszukiwanego.

W piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że "mężczyzna poszukiwany w sprawie zabójstwa 14-letniego chłopca w miejscowości Gogolewo, został dzisiaj rano zatrzymany".

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Michał Smętkowski tłumaczył w czwartek PAP, że w piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok chłopca. Sprawą zajmuje się gostyńska prokuratura rejonowa.

Według informacji lokalnych mediów na ciele 14-latka ujawniono rozległą ranę w okolicy potylicznej, zwłoki znalazła matka chłopca, a poszukiwany to jej konkubent.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj