Piękna niedziela, dziś wróciłam z Pucharu Europy i z moim tatą spacerkiem wybraliśmy się na wybory oczywiście na śródmieściu😉😊w moich rejonach....
Niestety prezenterka pewnej tv :) zaatakowała mnie krzycząc z drugiego końca ulicy wstyd -
poskarżyła się na swoim facebookowym profilu Zofia Klepacka.

Reklama

Wstyd - mówiła nagrywana przez Klepacką, Kinga Rusin. - Coś Pani jeszcze chce powiedzieć? - pytała Klepacka. - Chciałam Pani powiedzieć, że to jest wstyd. Straszny wstyd, chciała, żeby mnie pani usłyszała. Czego się pani Zofia powinna wstydzić? Tego, że obraża ludzi - stwierdziła Rusin.

Uwielbiałam Panią jako sportowca, trzymam kciuki za wszystkich sportowców. Jest pani wspaniałym sportowcem, ale... - próbowała dokończyć prezenterka.

Reklama

Osiągnęła pani wielki sukces w sporcie i chwała pani za to, ale pisanie homofobicznych wpisów, obrażanie ludzi... - mówiła dziennikarka TVN.

Sportsmenka krytykowała m.in. wprowadzenie karty LGBT w Warszawie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. - Pamiętajcie o wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć! - stwierdziła wtedy. Zofia Klepacka to wybitna windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X oraz brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.