Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1009 hPa i będzie się wahać.

Reklama

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Na wschodzie, południu i w centrum kraju przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19 st., 20 st. nad morzem i na północnym wschodzie do 27 st. na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże, na północnym wschodzie rozpogodzenia. Miejscami na zachodzie, południu i w centrum kraju opady deszczu. Temperatura minimalna od 12 st. do 17 st., na Suwalszczyźnie w czasie rozpogodzeń około 11 st. Wiatr na ogół słaby, nad morzem umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami, z wyjątkiem krańców zachodnich, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 20 st. nad morzem do 29 st. na krańcach zachodnich Dolnego Śląska, na terenach podgórskich Karpat około 19 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.

W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura maksymalna 25 st. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 16 st. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. We wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.