Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1006 hPa i będzie się nieznacznie wahać.

Reklama

We wtorek na południu i w centrum zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane, tylko w Bieszczadach duże i tam możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3 st.C, 4 st.C na południu i wschodzie, około 5 st.C w centrum, do 8 st.C, 9 st.C na zachodzie, na obszarach podgórskich około 2 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, na południowym wschodzie oraz nad morzem dość silny, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. Nad morzem porywy wiatru do 60 km/h, w obszarach podgórskich Bieszczad do 70 km/h, a wysoko w górach do 80 km/h.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Na północy kraju słabe opady deszczu lub mżawki, a w Bieszczadach deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -3 st.C, -1 st.C na południowym wschodzie, około 2 st.C w centrum, do 7 st.C na północnym zachodzie, w obszarach podgórskich Karpat od -5 st.C do -3 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, w obszarach podgórskich Bieszczad początkowo do 70 km/h, południowy i południowo-zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na Pomorzu oraz wybrzeżu duże i tam możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4 st.C na południowym wschodzie, około 7 st.C w centrum, do 10 st.C, 12 st.C na zachodzie, chłodniej na Podhalu, około 2 st.C. Wiatr przeważnie umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h.

We wtorek w Warszawie po południu zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna 5 st.C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy. W nocy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura minimalna 2 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 8 st.C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy.