Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1007 hPa i będzie rosło.

Reklama

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na Pomorzu i wybrzeżu okresami duże i tam możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4 st. C, 6 st. C na wschodzie kraju, około 9 st. C w centrum i na wybrzeżu, 12 st. C na Dolnym Śląsku; chłodniej na Podhalu i Podkarpaciu około 2 st. C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, nad morzem i Podkarpaciu porywy wiatru do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy.

W nocy we wschodniej połowie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, natomiast na zachodzie stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego. Na wybrzeżu możliwe słabe opady deszczu, a w Małopolsce i na Śląsku miejscami mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -4 st. C w Małopolsce i na Podhalu, około 2 st. C w centralnym pasie, do 4 st. C, 5 st. C wybrzeżu. Wiatr przeważnie umiarkowany, w obszarach podgórskich Bieszczad i na wybrzeżu w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 2 st. C, 4 st. C na południowym wschodzie kraju i Suwalszczyźnie, około 6 st. C, 7 st. C w centralnym pasie i na wybrzeżu, do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu wschodnim okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni, tylko w Małopolsce i na Podkarpaciu południowy.

W środę w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowy. W nocy w Warszawie zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W czwartek w stolicy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni i południowy.